UWAGA!!!

ważne informacje dla wszystkich Członków PZW.

Informujemy, że uchwała ZG PZW rozpoczęto w Związku wprowadzanie elektronicznego rejestru Członków PZW. W tym celu Członkowie PZW są zobowiązani wypełnic kartę ewidencyjna na potrzeby prowadzenia rejestru. Karta jest również niezbędna do realizacji obowiązków wynikających z Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. W celu usprawnienia prolągaty opłat w 2016r Kartę Ewidencyjna Wędkarza można pobrać ze strony i wypełnioną przekazać do Koła w momencie opłacania składek członkowskich na rok 2016. Kartę ewidencyjna Wędkarza będzie również można wypełnić w siedzibie Koła podczas opłacania składek na 2016r.

Wobec tego prosimy o osobiste opłacanie składek zgodnie z podanym terminarzem na 2016 r.

Plik do pobrania  Karty Ewidencji:

Zarząd Koła