Koło na wesoło

Siedzi facet nad rzeką i łowi rybki. Wtem z tyłu nachodzi go strażnik. - Dzień dobry, ma pan oczywiście kartę wędkarską ? - Nie, a po co ? Strażnik zdziwiony... - Jak to po co ? A co pan tu robi - Siedzę. Strażnik próbuje gościa zagiąć. - A co pan ma w ręce? - Kijek. Strażnik już lekko wkurzony. - A na kijku ? - Sznurek. Strażnik coraz bardziej zdenerwowany. - A na sznurku ? - Robak. Strażnik już pewniejszy siebie. - No i co pan tak? Kijek, sznurek, robak ? Co pan robi ? - Uczę go pływać. - To płaci pan mandacik. - A za co? - Za brak kamizelki ratunkowej.

Wędkarz telefonuje do kolegi... -"wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby" -"ale ja nie potrafie łowić", odpowiada ten drugi -"co w tym trudnego, nalewasz i pijesz"...

Wędkarz złowił złotą rybkę, a ta przemówiła ludzkim głosem: - Jestem zaklętą księżniczką, pocałuj mnie a spełnię 3 twoje życzenia. Wędkarz pocałował rybkę i po chwili stanęła przed nim piękna księżniczka. - Jakie są twoje 3 życzenia? - Mam jedno życzenie, ale trzy razy!

Czy jesteś zadowolony/a z działalności naszego koła?
tak
nie