Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Klasyfikacja zawodników do zawodów "PUCHAR PREZESA"2019

Klasyfikacja zawodników 2019 -PUCHAR PREZESA
LP. IMIĘ NAZWISKO waga wiosna waga jesień waga Puchar Prezesa waga ogółem
1.

Misztela Mateusz

4475

   
2.

Misztela Grzegorz

4145



3. Zielezny Dariusz 4140

   
4. Nowrot Aleksander 3785

   
5.

 Karatysz Mirosław

3775

   
6. Kubik Zbigniew 3780

   
7.

Larysz Marian

3000

   
8. Łukaszek Krzysztof
2820

   
9. Szuła Paweł 2780

   
10. Chmielnicki Błażej 2400

   
11. Kostka Marcin 2325

   
12. Mazur Henryk
1950

   
13. Korzec Andrzej 1695

   
14. Matysek Mateusz
1500

   
15. Borowski Lucjan
1485

   
16. Czernecki Andrzej
1380

   
17.  Bryk Grzegorz 1260

   
18.  Firsiuk Leszek
1130

   
19.

 Zaczek Adam

1125

   
20.
 Zaczek Piotr
860

   
 21.  Michalski Henryk
800

   
 22.  Golasz Mateusz
800

   
 23.  Uchyła Jan 695

   
 24.
Szozda Marcin
635

   
 25.  Zielezny Eryk 535

   

 26.

Kulik Grzegorz 450

   
 27.  Łacny Kazimierz 375

   
 28. Czernecki Jarosław
240

   
 29. Nowakowski Andrzej 205

   
 30. Kulik Adam 150

   
 31. Rożek Adam
70

   
 32  Karpowicz Dariusz
10

   
 33.


   
34  

   
 35.


   
 36.  KAT "KOBIETY"


   
 37. Golasz Joanna
 550      
 38.
       
 39.          
 40.
         







 
 

























 UWAGA: Wzięcie udziału we wszystkich punktowanych zawodach (Mistrzostwa Koła oraz Puchar Jesieni) uprawnia zawodnika do udziału w zawodach o puchar Prezesa.     
      
 Do udziału w zawodach o Puchar Prezesa uprawnionych jest 15 zawodników którzy osiągneli najlepsze wyniki w zawodach na wiosnę i jesień      
Lp  Imię Nzwisko  Wiosna   Jesień  Puchar Prezesa  Suma
 1  Misztela Mateusz 1  

 2 Misztela Grzegorz  2      
 3  Zielezny Dariusz  3      
 4 Nowrot Aleksander
     
 5  Karatysz Mirosław  5      
 6  Kubik Zbigniew  6      
 7 Larysz Marian
 7      
 8 Łukaszek Krzysztof
8      
 9 Szuła Paweł  9      
 10 Chmielnicki Błażej  10      
 11  Kostka Marcin
 11      
 12  Mazur Henryk
 12      
 13  Korzec Andrzej
 13      
 14  Matysek Mateusz
 14      
 15  Borowski LUcjan
 15